Şubeler

Üretim Ağı

Ürünlerimizin %80’i Fransa’da olmak üzere %100'ü Avrupa'da üretilmektedir.

Théa Group

Yapısal engellere takılmamak ve gelişmeyi en üst düzeyde takip edebilmek için alt yükleniciler ile çalışmak uzun süredir Théa'nın anahtar stratejilerinden biri olmuştur.Bu ilke özellikle üretim için geçerlidir ve her bir ürün kategorisi ve galenik form üretiminde en iyi Fransız üreticilerinin hizmetlerinden yararlanılmaktadır.Bu strateji ile karlılık yüksek düzeyde tutulurken organizasyonumuzun esnek ve hızlı olmasını sağlanmaktadır.Bununla birlikte, son derece stratejik ve inovatif bazı ürünler için, Jean-Frédéric Chibret Théa’yı 2 üretim tesisi ile güçlendirmeye karar vermiştir.

Milan'da Farmila Théa (İtalya) ve La Rochelle'de Benac (Fransa).Kuşkusuz Théa yasal düzenlemeleri en üst düzeyde yerine getirir ve bunları uluslararası seviyede uygular.

Avrupa Birliği standartlarına uygun bir farmasötikal işletme statüsünü taşır.İyi Üretim Uygulamaları, ISO 9001 ve ISO 13485 sertifikalarına sahiptir.

Stratejik üretim bölgesi

Bénac (Fransa)

Fransa'nın Charente-Maritime bölgesinde bulunan La Rochelle'de konumlanan BENAC üretim bölgesi, katarakt ameliyatlarında veya tanıda kullanılan, yerleştirildikten sonra aktif ilaç salımı yapan yüksek teknolojili oftalmik içerikleri üreten ileri düzeyde uzmanlaşmış bir birimdir.

Bu inovasyon preoperatif midriyazisi büyük ölçüde kolaylaştırmıştır.

Şu anda Avrupa'da yaygın olarak bulunan bu içeriklerin üretimi, özel bir bilgi birikimi gerektirmektedir.

Teknolojinin lideri bir fabrika

Farmila Théa (İtalya)

Prezervansız oftalmolojik ürünlerde dünya çapında lider olan ve bir çok buluşa imza atan Théa’nın, Abak® şişesi veya Steri-free® tüplerde prezervansız göz damlaları ve jellerin üretimi için son derece modern üretim merkezi Milan bölgesinde (İtalya) bulunmaktadır.