Grup

Théa Grup

Théa, oftalmolojik ürünlerinin araştırılması, geliştirilmesi ve ticarileştirilmesinde uzmanlaşmış bağımsız bir ilaç firmasıdır.

Théa Group

Théa yirmi yıl önce kurulmuş ve farmakolojik gelişmelerde önemli bir rol oynamıştır.Bugün Avrupa›da oftalmoloji alanında bağımsız lider grup konumundadır.Clermont-Ferrand merkezli laboratuvarımız, Avrupa, Rusya, Kuzey Afrika ve Güney Amerikadaki ortaklıklar sonucu açılan yaklaşık 25 laboratuvar ile genişlemeye devam etmiştir.

Günümüzde, Théa grubu 900'den fazla çalışanı ile dünya çapında bir ağ oluşturmuştur ve ürünleri 70'in üzerinde ülkede piyasada bulunmaktadırThéa, oftalmoloji alanında köklü bir ailenin 4. kuşak üyesi olan Henri Chibret’in kurduğu araştırma ve geliştirme firmasından köken alarak gelişmiş bağımsız bir aile grubudur.

2008’den beri firmaya Jean-Frédéric Chibret (beşinci kuşak aile üyesi) başkanlık etmektedir. Théa Holding yönetiminin başında ise Henri Chibret bulunmaktadır ve grubun bilimsel ve mali stratejisini geliştirmeye odaklanmışlardır.

Faaliyetlerimiz

Grubumuz şimdi birçok terapötik sınıfın yanı sıra prezervansız göz damlası alanında da lider konumdadır. Théa tüm oftalmologlara nasıl çalıştıkları ve hangi patolojiyi tedavi ettiklerine bakmaksızın, tüm ana terapötik sınıfları kapsayarak, ihtiyaçları olan her şeyi sunmayı amaçlamaktadır.Tanı, ameliyat ve tedavi alanlarında, bilinen klasiklerden yenilikçi ürünlere kadar eksiksiz modern bir portföy sunuyoruz..Misyonumuz

Orta ve uzun vadede Théa laboratuvarlarındaki hedefler:

Tüm oftalmologların ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için ürün yelpazesinin tamamlanması

İster araştırmacı, ister cerrah, ister doktor olsun, oftalmologların ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak ve inovasyon alanlarını belirlemek için onların görüşlerini anlayacak yakın bağlantılar kurmaya devam etmek.

Vizyonumuz

Önümüzdeki yıllar için Théa Laboratuvarlarının bazı hedefleri bulunmaktadır. Bunlar:

İnovasyon: oftalmolojik ürünler için uygulama araçları ve yenilikçi moleküller geliştirmek amacıyla araştırma yapmak ve böylece Théa'nın prezervansız göz damlası alanında lider konumunu daha da güçlendirmek.

Uluslararası: Avrupa›da güçlü bir temelleri bulunan Théa'nın, dünyadaki varlığını genişletmek ve güçlendirmek.

Eğitim: özellikle genç oftalmologlara yönelik bilgi paylaşımını desteklemek.

Kalite: Chibret kuruluşlarının kuşaklardır süren saygınlığını devam ettirmek için kalite ve sıkı çalışma ruhundan ödün vermemek.