Grup

Güçlü Yönlerimiz

Théa'nın oftalmoloji dünyasında benzersiz şekilde büyümesinin anahtarı bilimsel ve teknik uzmanlığının yanı sıra mevzuat ve ticaret konusundaki deneyimleridir.

Théa Group

Uzmanlık Alanımız: oftalmoloji. Chibret ailesi kuşaklar boyunca kendini oftalmolojiye adamıştır.Yönetici ortaklar Henri and Jean-Frédéric Chibret tüm dünyadaki oftalmologlarla sürekli temasa halindedir. Théa’nın gayri maddi sermayesini bu alandaki bilgi birikimi ve yetkinlikleri oluşturmaktadır. Théa dün olduğu gibi, bugün de geleceğe bakmaktadır.

Fotoğraftakiler :Henri ve Jean-Frédéric Chibret

Uzmanlığı Temel Alan Bir Strateji

Oftalmolojinin Tüm Alanlarında Söz Sahibidir

Théa'nın amacı, pek çok ilaç firmasının aksine, birkaç molekül, hastalık ve ürün üzerine odaklanarak satış rekoru kırma stratejisi izlemek yerine, alerjiden glokoma, kuru gözden, antibiyoterapi ve anti-inflamatuvar tedaviye kadar bütün terapötik sınıfları kapsayarak tüm oftalmologların ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktır.

Mutlak Önceliğimiz

İnovasyon

İnovasyon kalıcı bir düşünme biçimidir.Théa, şu anda tedavisi olmayan hastalıklar için tedaviler geliştirmek ya da mevcut tedavileri etkinliği ve uyumu artırarak iyileştirmek, mevcut bir prosedürü basitleştirmek veya daha güvenli hale getirmek ve yan etkileri azaltmak için sürekli çalışmaktadır.Théa, çeşitli terapötik alanlarda öncü olmuştur ve preservansız ürünler her zaman önceliğimizdir.Ruh

Aile Ruhu

Théa'nın dinamizminin ve başarısının kaynağı aile ruhudur:

Esnek, duyarlı, uyumlu: Théa strateji, araştırma ve inovasyon konusunda cesurdur.

Bağımsız: Théa gelecek çeyrek sonuçlardan ziyade uzun vadeli stratejilere odaklanabilmektedir. Laboratuvarımız borsa kısıtlamalarına bağlı değildir bu nedenle yatırımların yüksek düzeyde sürdürülmesi için özel bir özen gösterilmektedir.Hızlı fakat dikkatli kararlar veriyoruz.

İnsan: Théa'nın performansı, tüm çalışanlarımız için istikrarı ve iş hayatının kalitesini garanti eden sosyal bir sözleşmeye dayanmaktadır. 

 

 

İç ve Dış Büyüme

Kazanan Bir Strateji

Théa grubu kuruluşundan bu yana faaliyetlerini akıllıca yapılan iç büyüme (yeni ülkeler ve yeni ürünler) ve satın almalar yoluyla sürekli genişletti.
Grubumuz şu anda Avrupa’da oftalmoloji reçeteli ilaçlar pazarın üçüncü büyük oyuncusudur ve birçok tedavi alanında lider konumdadır.